![]() |
Благодариха на полицията в Трън
Благодарствено писмо написа жителка на трънското село Банкя. С него тя благодари на комисар Валентин Димитров - директор на ОДМВР Перник и служителите от Районно управление "Полиция" - Трън. Думите в него са вдъхновени от бързата им реакция по разкриване на кражба в селото. Деянието е извършено на 29 март тази година. Иззето е домашно имущество, а случаят е разплетен веднага на следващия ден от трънските криминалисти. „Благодаря Ви господин Директор лично на Вас и Вашия екип, благодаря Ви за бързата реакция, благодаря чрез Вас на РУП - Трън, благодаря и на органите на Гранична полиция. Всеки ден малкото живущи в с. Банкя се закрилят от полицията, за което много благодарим" завършва писмото си госпожа Донка Лечева.


Последни коментари
преди 7 години 51 седмици
преди 8 години 7 седмици
преди 8 години 42 седмици
преди 8 години 51 седмици
преди 8 години 51 седмици
преди 9 години 2 дни
преди 9 години 14 седмици
преди 9 години 14 седмици
преди 9 години 15 седмици
преди 9 години 18 седмици